New Matura Solutions

New Matura Solutions – rozwiązanie problemu z angielskim?

Matura z angielskiego to jedna z trzech obowiązkowych, które uczeń musi zdać, by dostać możliwość kandydowania na uczelnie wyższe. Wystarczy jedynie 30%, by egzamin zdać, jednak często próg ten okazuje się być problemem. Wielu uczniów, szczególnie klas z zaawansowanym angielskim, przystępuje do matury z angielskiego na poziomie rozszerzonym, która umożliwia im zyskanie jeszcze większej ilości punktów potrzebnych do złożenia wniosku na dany kierunek studiów. Jak się okazuje, szkoła często nie wystarczy, by zdać egzamin maturalny z języka angielskiego na poziomie 90%, przez co uczniowie zmuszeni są do brania korepetycji, co wiąże się z wysokimi kosztami. Czy istnieje inne rozwiązanie tego problemu? Jest nim repetytorium “New Matura Solutions“.

Co daje matura z języka angielskiego?

W dzisiejszych czasach języki stanowią nieodłączną część każdej pracy. Ich znajomość jest bardzo ceniona przez pracodawców, którzy przy rekrutacjach często zwracają uwagę na odpowiednią wiedzę kandydata z angielskiego przynajmniej na poziomie B2. Oczywiście, dobrze napisana matura daje dostęp do wielu kierunków na uczelniach wyższych takich jak filologia, socjologia czy administracja. Jednak każdy uczeń, nie tylko kandydujący na powyższe studia, powinien odznaczać się znajomością angielszczyzny na poziomie komunikatywnym. Niestety, wiąże się to z poświęceniem swojego wolnego czasu. Istnieje jednak szereg możliwości, które sprawią, że nauka stanie się przyjemniejsza, a jedną z nich jest repetytorium “New Matura Solutions“.

Wysoki wynik niskim kosztem

Repetytorium “New Matura Solutions” autorstwa Tima Falla, Paula A. Davies, Małgorzaty Wieruszewskiej, Danuty Gryca oraz Joanny Sobierskiej to bestsellerowe wydanie kursu przygotowującego do matury z języka angielskiego, w pełni zgodne z obowiązującą podstawą programową. Zostało ono stworzone przez ekspertów w ścisłej współpracy z nauczycielami i egzaminatorami maturalnymi. “New Matura Solutions” to przede wszystkim:

  • ciekawe i spójne lekcje, z których każda uczy konkretnej umiejętności sprawdzanej na maturze
  • bogate sekcje, które z pewnością ułatwią naukę uczniom
  • powtórki z materiału zawierające zadania egzaminacyjne, które solidnie przygotują do egzaminu maturalnego.

Ciężka praca przynosi sukces

Pracując systematycznie uczeń jest w stanie zagwarantować sobie przyszły sukces, jakim będzie zadowalający wynik z matur. Repetytorium “New Matura Solutions” została z pasją stworzone, by pomóc w tym maturzystom. Każdy ma z nas marzenia. Niektóre dotyczą dostania się na dany kierunek studiów, inne o podróżowaniu po świecie. Zainwestujmy już teraz w naszą edukację, tym samym je spełniając.

Hand obraz autorstwa drobotdean - www.freepik.com